Послуги

Card image cap
Розробка проектів

Команда досвідчених спеціалістів швидко та якісно виконає проектування сонячних електростанцій для фізичних та юридичних осіб. Ми маємо великий досвід у проектуванні мережевих, гібридних та автономних станцій, а також інженерних мереж. Кваліфіковано виконаний проект дозволить Вам отримувати максимальну генерацію за мінімальну ціну.

Card image cap
Підбір обладнання

Ринок переповнений розмаїттям типового обладнання, але скласти електричний конструктор не завжди вдається. Адже подібне може виявитись несумісним. Як результат — неспроможність до роботи взагалі або некоректна робота комплексу, втрачений час та кошти. Тому, вдалий підбір обладнання є важливим етапом будівництва сонячної електростанції, від якого напряму залежить ефективність роботи стації.

Card image cap
Розрахунок та комплектація захисного обладнання

Захисне обладнання є невід’ємною складовою будь-якої електричної мережі та електричного устаткування. Ми здійснимо підбір обладнання та, за бажанням, укомплектуємо його з урахуванням усіх особливостей об’єкта.

Card image cap
Монтаж сонячної електростанції та пуско-налагоджувальні роботи

Якість виконання монтажних робіт напряму залежить від кваліфікації та досвіду спеціалістів, які їх виконують.Багаторічний досвід та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволить монтажній команді БЛУСАН Україна встановити тазапуститисонячну електростанцію для Вас максимально якісно та в найкоротший термін, а також мінімізувати Ваші витрати та час на сервісне обслуговування протягом усього терміну експлуатації СЕС.

Card image cap
Налаштування інверторів

При першочерговому запуску, правильне налаштування інверторного обладнання є гарантією довгих років роботи. Для гібридних та автономних інверторів гарною практикою є переналаштування системи по сезонах зима/літо.

Card image cap
Ремонт та обслуговування інверторів

БЛУСАН Україна швидко та якісно здійснить регламенте обслуговування інверторів з повітряним охолодженням (1 раз на рік) та інверторів з природнім охолодженням (1 раз на 2 роки). За потреби виконає заміну елемента, який вийшов з ладу, або цілого блоку інвертора.

Card image cap
Діагностика установок СЕС

В ситуаціях, коли встановлене обладнання працює некоректно, головним пріоритетом стає діагностика установки. Правильний аналіз аварії це запорука спокою та величезна економія часу.

Card image cap
Модифікація схем установлених комплексів СЕС

Трапляються випадки, коли недосвідчені інсталятори обладнання, допускають помилки в організації енергетичних потоків. Але наша досвідчена команда проведе переорганізацію Вашої сонячної еектростації до зразкового вигляду.

Card image cap
Моніторинг обладнання

У випадку, коли Ваше обладнання має функцію віддаленого моніторингу, рекомендуємо підключитись до моніторингу БЛУСАН Україна. Наші спеціалісти постійно будуть відстежувати роботу станції та у випадку найменшого відхилення негайно повідомлять Вам про некоректну роботу обладнання та усунуть її причини.

Card image cap
Обслуговування акумуляторних установок

Ресурс акумуляторних батарей не є безмежним і часто здається, що їх довговічність не відповідає заявленій виробником. Але наші спеціалісти знають що треба зробити, щоб виправдати Ваші очікування.

Card image cap
Гарантійне обслуговування

Якщо трапиться гарантійний випадок наша команда швидко та якісно здійснить ремонт обладнання або його заміну.

Card image cap
Післягарантійне обслуговування

Навіть по закінченню терміну гарантії на обладнання, Ви можете бути спокійними за якість сервісу.

Card image cap
Технічні консультації

Якщо Ви маєте сумніви щодо роботи обладнання, або просто маєте цікавість до деяких питань з приводу роботи та експлуатації сонячних електростанцій зателефонуйте до нас або напишіть лист. Ми оперативно та кваліфіковано відповімо на всі Ваші питання.

Card image cap
Блусан сервіс Україна

Київ, Святошинський район., вул Серпова 11
Тел. 068 717 00 67 | 050 717 00 67 | 093 717 00 67
Безкоштовна гаряча лінія з усіх телефонів України 0 800 219 219 Регіон - Вся Україна

arrow

Зворотній зв'язок

заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь-ласка, повторіть спробу.