Про нас

Сонячна енергія сьогодні — це більше, ніж електрична та теплова енергія, це також додаткове джерело доходу, надійні інвестиції у майбутнє та чистіше навколишнє середовище. Сучасні технології дозволяють ефективно використовувати як пряме, так і розсіяне сонячне випромінювання, будувати установки практично будь-якої потужності з тривалим терміном експлуатації (до 50 років).

Компанія БЛУСАНУКРАЇНА є провідним та надійним постачальником найсучаснішого та найбільш якісного обладнання для забезпечення бажання наших клієнтів використовувати енергію сонця для власних потреб. І хоча ми не єдині на ринку сонячної енергетики України, ми переконані в своїй унікальності.

city
team

Секрет нашого успіху криється у нашій дивовижній команді. Усі наші співробітники — висококваліфіковані спеціалісти, захоплені своєю справою,з особливою увагою працюють над кожним проектом для найкращого задоволення потреб наших клієнтів.

Ми пропонуємо якісне обладнання від найвідоміших світових виробників за доступними цінами та індивідуальний підхід до кожного, хто обирає нас.

Купуючи обладнання у БЛУСАНУКРАЇНА, Ви сплачуєте найнижчу ціну за найвищу генерацію, що дозволяє Вам отримувати більші прибутки та підвищити рентабельність інвестицій. Наша місія збігається з Вашими бажаннями.

Ми будуємо дахові та наземні, мережеві, гібридні та автономні сонячні електростанції, як для індивідуальних домогосподарств, так і для великих промислових проектів, надаємо повний комплекс послуг, включаючи проектне, гарантійне та сервісне обслуговування об’єктів, а також моніторинг роботи обладнання в реальному часі з використанням сучасних технологій.

Представництва компанії БЛУСАНУКРАЇНА працюють у всіх регіонах нашої країни. Тому за Вашим бажанням наші спеціалісти швидко та ефективно реалізують Вашу сонячну мрію у будь-якому куточку України на найбільш вигідних умовах.

house
electro station

За 3 роки на ринку компанією збудовано більше 500 сонячних електростанцій для приватних домогосподарств та реалізовано близько 100 промислових проектів. Більше третини клієнтів звернулись до БЛУСАНУКРАЇНА за персональною рекомендацією. Ваша довіра — найбільша нагорода для нас.

УСЯ ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА

КОМПАНІЯ БЛУСАН УКРАЇНА УСПІШНО ПРЕДСТАВЛЯЄ СВОЮ ПРОДУКЦІЮ НА СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ВИСТАВКАХ

arrow

Закажите консультацию

Мы Вам перезвоним в течение 15 минут.

заполните это поле

Спасибо за заявку

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Произошла ошибка.

Пожалуйста попробуйте повторить чуть позже.

Зворотній зв'язок

заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь-ласка, повторіть спробу.